Million dollar man| 10.díl

29. května 2013 v 12:00 | ♥Lara |  Million dollar man

Vím, že se budu opakovat, ale tenhle díl mám taky moc ráda :D A doufám, že vy po přečtení pochopíte proč :) Takhle povídka mi jednoduše přirostla k srdci asi proto jí i píšu nejradši, proto jí i nejčastěji přidávám :D Strašně moc se totiž těším na vaše reakce ohledně děje a tak :) No nic, užijte si čtení :)

!NEČTEŠ=NEKOMETUJ!


Jinak názory na povídku prosím ne stylu ,,super díl" nebo ,,těším se na další" popřípadně ,,umíš dobře psát" ;)
Každý smysluplný názor mě naopak neuvěřitelně potěší!
,,Já budu muset na jednání tak si zatím můžeš pojít město a tady…" zašmátral v kapse a podal mi nějaký papírek. ,,…si kup nějaké šaty, večer půjdem na jeden večírek." pousmál se a políbil mě do vlasů. Jeli jsme v luxusním autě, tentokrát to ovšem nebyla dlouhé limuzína, ale dojem to udělalo stejný, alespoň na mě.
,,Ale já mám jedny šaty sebou." opáčila jsem a položila mu hlavu na rameno. Pořád jsem byla trochu unavená. Ovšem to mi jistě nebude bránit v procházce po Římě.
,,No tak." podíval se na mě a já litovala toho, že jsem zvedla pohled. Nemohla jsem odolat.
,,Fajn, ale zítřek bude celý podle mě! Budu platit a všechno! Námitky zamítnuty." usmála jsem se, už jsem si představovala, jak si uděláme prohlídku po městě.
,,Dobře." připustil po chvíli kompromis.

Prošla jsem si dva menší galerie a byla jsem naprosto unešená. Na konci září nastupuju na uměleckou školu a tohle je něco jako můj splněný sen. Pak jsem si prošla i pár památek a namířila i do toho obchodu. Prodavačka pro mě měla připraveno už několik šatů, vybrala jsem si nakonec světle hnědé zároveň i černé s límečkem a krajkou, dlouhé do půlky stehen. Cena mě dost vyděsila, stáli přes 833 dollarů, nemluvě co jsem si ještě koupila za boty a psaníčko. V hotelu mě vysadil řidič, který mi celý den dělal odvoz, zítra ale bude mít volno.

Kontrolovala jsem se před zrcadlem ze všech, stran jak vypadám. Stála jsem ve velkém apartmánu, kde budeme těch pár dní bydlet.
,,Vypadáš úchvatně." ozval se Chuck z mezi dveří a šel ke mně blíž.
,,Děkuju." usmála jsem se, líčení ani účes nebyl tak dokonalý jako od Clarie ale snažila jsem se, aby to nějak vypadalo.
,,Nemáš zač." přistoupil ke mně zezadu a políbil mě kousek nad klíční kostí, postupně pokračoval nahoru až k čelisti. Trochu jsem zaklonila hlavu, abych mu umožnila lepší přístup, vlasy jsem odrnovat nemusela. Měla jsem je sčesané do culíku. Při mém velkém zklamání se odtáhl. Chvíli lovil něco v kapse, než vytáhl černou krabičku. Trochu vyděšeně jsem na ní koukala, než jí otevřel a v ní byli krásné stříbrné náušnice se stříbrnými kamínky, ne! Jsou to diamanty. V tu chvíli jsme úplně oněmila. Možná to byl také menší šok z toho, že jsem se lekla, že mě požádá o ruku. Byl by z toho schopný, je tak nevyzpytatelný. Jak já to na něm miluju.

,,Vstávej." políbila jsem Chucka na rty, když spal. Bylo chvíle po šesté ráno a já už byla připravená vyrazit na výlet. Včera jsem si koupila pár map a na nich si vyznačila, kam půjdeme, nebo spíš alespoň co bychom měli stihnout. Chuck nespokojeně zamručel, nad tím jsem se usmála.
,,No tak." stáhla jsem z něho deku a tím se mi naskytl pohled na něho, jak leží na zádech jen v kalhotách od pyžama.
,,Jsi děsná." zamručel, ale pak se pomalu zvedl, jen jsem se usmála jako, že já nic.
,,Tomuhle pohledu nikdy neodolám." tiše se zasmál a přitáhl si mě k sobě, dlouze mě políbil. Hodně jsem se přemáhala, abych se odtáhla.
,,Tak to tě s ní donutím, abys pohnul, musíme toho dneska hodně stihnout." zasmála jsem se a krátce ho políbila.

,,Zavolám, aby přistavili auto." řekl potom, co jsme vystoupili z výtahu. Vypadalo to na teplý den, proto jsem si vzala bílé tílko přesto červenou košili s krátkým rukávem, kterou jsem si vepředu zavázala. Džínové šortky a sandálky, na očích mi nechyběli ani sluneční brýle.
,,Žádný takový, jedeme metrem." uculila jsem se na něho.
,,Metrem?" zopakoval a já nemohla poznat jeho výraz v očích, měl totiž taky sluneční brýle. Neměl na sobě oblek jako včera, místo toho měl šedé tričko a černé kraťasy.
,,Přesně tak, metrem." zasmála jsem se a táhla ho za ruku po schodech dolů do stanice metra.
Bylo zábavné sledovat Chucka v metru, vůbec netušil jak koupit jízdenku nebo tak. O všechno takové jsem se starala já, nevadilo mi to.
,,Dobrý?" zeptala jsem se se smíchem, když jsem viděla, jak málem spadl, když metro zastavilo na první zastávce. Podcenil totiž držení, ale nakonec to ustál. Díky tomu, že mě držel rukou kolem pasu a já se pevně držela.
,,Jo." odpověděl nevrle a všimla jsem si, že už se pevně chytil. Proto jsem se pustila já a zvedla ruce k jeho obličeji. Zvedla jsem mu koutky úst.
,,Úsměv, ten chci vidět na tvojí tváři!" řekla jsem a místo toho se kysele ušklíbl. ,,No tak." povzdychla jsem si, bylo to jako kdybych jednala s malým dítětem.

Nakonec to bylo fajn, toulali jsme se ruku v ruce uličkami plné turistů a přitom jedli zmrzlinu. K obědu si dali pizzu v malé útulné pizzerii a každou chvíli si mě Chuck k sobě přitáhl abychom se mohli políbit, díky tomu to všechno bylo ještě lepší. Navštívili jsme Forum Romanum, Koloseum a Pantheon. Pak jsme zalezli i do malé galerii, kde vystavoval zrovna naryto úžasný méně známý umělec. Zbytek dne jsme se toulali po tržišti a koupili si různé suvenýry, i když mi bylo jasné, že Chuck si nekoupí tričko s nápisem ,,I love Rome" i když jak mi několikrát řekl, to nebylo zase tak špatné jak myslel.

,,Už nesu večeři!" opatrně jsem zamávala s papírovým sáčkem ve kterém leželo jídlo z McDonalds. Vzala jsem nějaké hamburgery, hranolky a velké coly. Čekal na mě na lavičce a oba jsme sledovali noční město, bylo to naprosto úžasný.
,,McDonals? Vážně?" zeptal se udiveně a pobaveně. ,,Při tvém nasazení jsem čekal přinejmenším lasagne." zasmál se a políbil mě, když jsem se usadila.
,,To jsem sice měla v plánu ale moje peněženka je dost na mizině." zazubila jsem se a vytáhla hamburger, zakousla jsem se do něho. Na tváři se mi objevil úsměv, když jsem viděla, jak se na to dívá.
,,Měla jsi mi to říct, mohli jsme jít někam na večeři." zhodnotil a vzal si váhavě hamburger.
,,Ty jsi nikdy vážně nejedl nic takovýho?" zeptala jsem se a on kývl.
,,Moje chůvy byly docela přísné." zašklebil se a nakonec se zakousl, čekala jsem na jho ortel. To byla snad první věc, co mi o svém dětství řekl, ale nechtěla jsem kazit večer, tak jsem to raději nerozebírala. Jak se zdálo, Chuckovi to nakonec zachutnalo tak jsme prožili příjemnou večeři, kdy jsme se navzájem krmili a užívali si společného času.

,,Půjdu si dát sprchu." usmála jsem se. Bylo mi fajn, sice jsem byla utahaná pro dni, ale bylo to příjemná únava. Napsala jsem Clarie a položila telefon na stůl.
,,Jasně, počkám." usmál se a já šla do koupelny.
Vyšla jsem zabalená v bílém županu, který tady byl od hotelu. Chuck seděl na pohovce a měl hlavu v dlaních. Tiše jsem si sedla vedle něho a položila mu ruku na rameno. Trhl sebou, tudíž jsem ruku stáhla.
,,Co se děje?" zeptala jsem se tiše a kousla se do rtu. Co se sakra stalo? Kývl směrem k mobilu a já si ho vzala, najednou jsem spatřila celou konverzaci mě a Clarie, kde bylo naprosto všechno.
,,Ty ses mi hrabal v mobilu?" obořila jsem se naštvaně. Na takovéhle věci jsem citlivá od té doby co se stalo. Najednou si stoupl, cukla jsem sebou.
,,Co na tom záleží? Myslel jsem, že jsi jiná než ty ostatní. Že mě nevyužíváš nebo tak, ale přitom to je pravda." řekl hodně nahlas a nakonec zavrtěl hlavou. Stoupla jsem si a opatrně k němu natáhla ruce, vzala jsem jeho tvář do dlaní.
,,Já jsem jiná, mám tě ráda. Možná ještě víc než to." zašeptala jsem a do očí se mi draly slzy.
,,Tak to je už tvůj problém a teď vypadni." pronesl z kamennou tváří. V tu chvíli mi už po tváři stékaly dva slané potůčky slzy. Když jsem se dlouho nehýbala a držela pořád jeho obličej v dlaních dodal.

,,Nebo jdu já." jeho hlas zněl tak ledově. Stála jsem tam nehybně dlouho potom, co se ozvalo, bouchnutí dveří.

1) Líbilo se vám, jak prožili den podle Blair?
2) Tak, co říkáte na ten konec?
3) Co myslíte, že bude dál? (pamatujte, že někdy jsem zlá :D)
4) Volná diskuze...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nana Erruk Nana Erruk | Web | 29. května 2013 v 14:08 | Reagovat

1) určitěěě:D:)
2) no.... jsem zvědavá, jak se to dál vyvrbí....
3) Ne, nic zlýho! Žádný takový!:D
Ps: Už začalo The Shade.

2 c-carloss c-carloss | Web | 29. května 2013 v 16:31 | Reagovat

1) Super :)
2) Dokonalej ,celou dobu jsem si říkala ,že musí bejt nějaký drama
3) No ,sice  úplně nevím co se stalo celkově (ještě jsem si to nestihla přečíst) ,ale doufám ,že to bude pokračovat hodně dramaticky
4) Snad ještě lepší než včerejší povídka . Je o takové době ,která je právě teď ,takže mě to asi víc "dostaloů ale obě jsou dokonalé ! :)

3 Terri May Terri May | Web | 29. května 2013 v 17:01 | Reagovat

1) Klidně bych si ten den s ní vyměnila!:)
2)Já si myslela, že se něco zvrtne! A jsem ale ráda, protože teď jsem více napnutá, co bude příště.
3)Dál se rozejdou, nebo ten kluk jí nebude chtít, a ona si něco udělá.
4)Každý díl je zajímavější a napínavější, než ten předchozí!:)

4 K. K. | Web | 29. května 2013 v 17:07 | Reagovat

1) Že se vůbec ptáš, bylo to super :)
2) Už se těším, jak to bude pokračovat.
3) Nee, já nechci nic zlého :( :D

5 Carly Carly | 29. května 2013 v 17:53 | Reagovat

1)Rozhodně:)
2)Říkala jsem si že něco podobného nastane:D
3)Rozejdou se,ale zase se k sobě vrátí:)
4)Každý díl je čím dál víc a víc lepší a zajímavější:)

6 Chucky Chucky | Web | 29. května 2013 v 18:20 | Reagovat

1) Ale jo :) Mekáš žije! :D
2) Konečně nějaký zvrat :)
3) Podle mě na ní bude chvíli naštvanej, možná se před ní bude promenádovat s jinou, ale pak se daj dohromady ;)

7 Nana Erruk Nana Erruk | Web | 29. května 2013 v 19:14 | Reagovat

promin, promin, že sem píšu,ale jen ti dávám vědět, že tě beru:)
zapsáno:)

8 Ketzie Ketzie | Web | 29. května 2013 v 19:34 | Reagovat

1) Jooo:)
2) Bylo by od něho hnusný, kdyby odešel, ale potom? Asi bych udělala to stejný:DD
3) Aby nestál za dveřma o.O
4) Nemám, špatný bod :DD

9 Beatricia Beatricia | Web | 29. května 2013 v 19:52 | Reagovat

1. Ten začátek dne byl skvělý a on gentleman.
2. Konec je šokující, ale zvrat musel nastat.
3. Dál se to hrozně zamotá. Jak se ona dostane zpět z Říma domů? On ji tam nechá.
4. Jen tak dál. Jsem zvědavá a napnutá.

10 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 2. června 2013 v 9:34 | Reagovat

1) Líbilo se mi to, ale ten konec byl hrozný. Čekala jsem něco takového, když jsem si přečetla, že tam nechala mobil...
2) Hrůza -_-
3) Vůbec nevím. Zůstane Blair trčet v Římě? Přece ji tam nemůže nechat! :D

11 Vrbyadjurn Vrbyadjurn | E-mail | Web | 21. září 2017 v 9:12 | Reagovat

a fast payday loan - http://loansvtna.org/
same day payday loan <a href=http://loansvtna.org/>cash loans</a> ’

12 Scrbnoique Scrbnoique | E-mail | Web | 23. září 2017 v 11:18 | Reagovat

cialis 40 mg pills
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis</a>
cialis online order
<a href=http://cialisofkl.com/>buy cialis</a> ’

13 Ffvgscurgy Ffvgscurgy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:17 | Reagovat

cialis online no prescription
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cialis professional online
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

14 BhnjShutty BhnjShutty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:43 | Reagovat

viagra oral jelly
<a href="http://viagracekan.com/">viagra online</a>
viagra suppliers
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

15 Azsvusaphy Azsvusaphy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 5:13 | Reagovat

viagra brand price
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
lowest viagra price
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

16 LvvdUnlits LvvdUnlits | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:00 | Reagovat

viagra overnight shipping - https://viagraciom.com
what would happen if a girl took viagra <a href=https://viagraciom.com>buy viagra</a> ’

17 VtnoCab VtnoCab | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:13 | Reagovat

overnight cialis delivery - https://jrucialis.com
generic cialis 20 mg <a href=https://jrucialis.com>cheap cialis</a> ’

18 LmazCheeks LmazCheeks | E-mail | Web | 28. září 2017 v 18:34 | Reagovat

best company faxless loan payday
<a href="https://paydayrvyaf.com/">payday loans online same day</a>
credit cards for bad credit
<a href=https://paydayrvyaf.com/>cash advance credit card</a> ’

19 FebbemAibe FebbemAibe | E-mail | Web | 30. září 2017 v 18:02 | Reagovat

payday loans online
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a>
fast cash personal loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a> ’

20 Banozliadia Banozliadia | E-mail | Web | 1. října 2017 v 20:45 | Reagovat

order generic viagra - http://viagraocns.com/
viagra without prescription <a href=http://viagraocns.com/>viagra online</a> ’

21 Drbectweria Drbectweria | E-mail | Web | 2. října 2017 v 3:36 | Reagovat

cheap viagra without prescription - http://viagraoplws.com/
viagra buy on line <a href="http://viagraoplws.com/">viagra pills</a> ’

22 BvevShutty BvevShutty | E-mail | Web | 3. října 2017 v 14:11 | Reagovat

best price viagra name brand online
<a href="http://ericviaed.com/">viagra buy</a>
viagra patent expiration
<a href=http://ericviaed.com/>generic viagra</a> ’

23 Vbwgxadjurn Vbwgxadjurn | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:54 | Reagovat

payday advance - https://paydayllae.com/
free credit check <a href=https://paydayllae.com/>payday loans online</a> ’

24 Sfgfatteds Sfgfatteds | E-mail | Web | 31. října 2017 v 15:30 | Reagovat

payday - http://paydayloansrvhj.com/
cash loans online no credit check <a href=http://paydayloansrvhj.com/>loans online</a> ’

25 LswesdAnaeno LswesdAnaeno | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 4:35 | Reagovat

cheap viagra soft tablet
http://canadiannowv.com/
viagra canadian pharmacy
<a href=http://canadiannowv.com/>order viagra</a>

26 JybsaPomoub JybsaPomoub | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 0:55 | Reagovat

adverse credit payday loans
<a href="https://payday-loans.us.com/">payday loan</a>
short term loan
<a href=https://payday-loans.us.com/>online payday loan</a> ’

27 DbsggemAibe DbsggemAibe | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 16:42 | Reagovat

personal loan
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">pay day loans</a>
payday advance
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">best online payday loans</a>

28 DbsabggemAibe DbsabggemAibe | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 0:16 | Reagovat

business loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans no credit check</a>
personal loan low interest
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

29 DsbgbemAibe DsbgbemAibe | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 2:46 | Reagovat

consumer credit counseling
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">fast payday loans</a>
bad credit personal loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">direct lender payday loans</a>

30 DbsdbemAibe DbsdbemAibe | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 12:50 | Reagovat

actual payday loan lenders
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday loans</a>
payday cash advance loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">3 month payday loans</a>

31 EVtEscoms EVtEscoms | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 16:10 | Reagovat

female libido viagra
<a href=http://viagraocns.com/>cheap viagra</a>
low cost viagra
<a href="http://viagraocns.com/">viagra how it works</a>

32 Gevscurgy Gevscurgy | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 1:17 | Reagovat

cialis professional
<a href="http://jrucialis.com/">cialis cost</a>
cialis 5 mg daily
<a href=http://jrucialis.com/>cialis sale</a> ’

33 Fdnfovevy Fdnfovevy | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 19:21 | Reagovat

buy real cialis online canada
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
ordering cialis online
<a href="http://cialisoakdm.com/">generic cialis online</a> ’

34 LssdvdAnaeno LssdvdAnaeno | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:33 | Reagovat

viagra sample
http://viasergeneric.com/
buy viagra australia
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra price</a> OK’

35 Mhtorasse Mhtorasse | E-mail | Web | 1. února 2018 v 18:52 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
american cash loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">instant payday loans</a>

36 Tvbalupt Tvbalupt | E-mail | Web | 7. února 2018 v 20:12 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">payday loans online</a>
online loans no credit check https://24paydayloan.org/ - loan online

37 Ldfpoite Ldfpoite | E-mail | Web | 9. února 2018 v 10:41 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">viagra online</a> generic female viagra <a href=http://genericviaser.com/>viagra online</a> ok’

38 Psawoupt Psawoupt | E-mail | Web | 10. února 2018 v 5:54 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">written business plan</a>
graduate thesis writing
https://writebusinessplanatb.org/ - writing business plans

39 ethizsip ethizsip | E-mail | Web | 14. února 2018 v 6:08 | Reagovat

can i take viagra with water
<a href=http://www.hqviagrauro.com/>cheap viagra free shipping</a>
what is the safest viagra alternative
<a href="http://hqviagrauro.com">cheap viagra pills online</a>
kegunaan dan efek samping viagra

40 Pbdwoupt Pbdwoupt | E-mail | Web | 14. února 2018 v 9:50 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plan writers</a>
professional editing service
https://writingbusinessplan.us.com/ - creating business plan

41 LqxOpell LqxOpell | E-mail | Web | 26. února 2018 v 12:43 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis online</a>
cialis no prescription canada
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> OK’

42 Dvswexia Dvswexia | E-mail | Web | 28. února 2018 v 2:33 | Reagovat

buy viagra generic
<a href=http://cheaperectilepills.com/>male erectile dysfunction</a>
how to get viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">viagra</a> OK’

43 Dvsulcew Dvsulcew | E-mail | Web | 1. března 2018 v 1:34 | Reagovat

generic brands of viagra online http://otcerectilepills.com/  OK’
viagra and women <a href=http://otcerectilepills.com/>otc erectile pills</a>

44 LahHache LahHache | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 22:59 | Reagovat

People with this type of anxiety disorder feel constantly anxious and worried. viagra 100mg <a href="http://viagra-onlinenas.com/">buying viagra online</a> viagra sales <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online canadian pharmacy</a>  In addition, the doctor will attempt to establish the duration and severity of anxiety symptoms, and to determine the impact those symptoms have on your ability to engage in daily tasks such as work or school. OK’

45 bsdfAluri bsdfAluri | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:03 | Reagovat

viagra cheapest <a href="http://viagapharmaked.com/#">what does viagra do</a> order viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra sildenafil</a> OK’

46 fdwBealt fdwBealt | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 22:04 | Reagovat

buy real viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">generic viagra</a> canada online pharmacy viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra price</a>

47 dczAluri dczAluri | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 5:56 | Reagovat

viagra price <a href="http://menedkkr.com/#">viagra uk</a> what is viagra <a href=http://menedkkr.com/#>order viagra</a>

48 btdBealt btdBealt | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 13:17 | Reagovat

pink viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra price</a> viagra pharmacy over the counter viagra

49 bysAbept bysAbept | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 4:03 | Reagovat

credit counseling services <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">loan</a> quick loans bad credit <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>payday loan</a>

50 bhrwexia bhrwexia | E-mail | Web | 2. května 2018 v 1:58 | Reagovat

viagra directions <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> viagra order online <a href=http://viagraazmhj.com/#>online viagra</a>

51 bzzwrots bzzwrots | E-mail | Web | 7. května 2018 v 0:22 | Reagovat

cialis pill <a href="http://www.ciallisonline.com/#">online cialis</a> purchase cialis <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis online usa</a>

52 vsfGlyday vsfGlyday | E-mail | Web | 7. května 2018 v 14:53 | Reagovat

viagra prescription uk <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online usa</a> viagra sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy real viagra online</a>

53 nnzAbept nnzAbept | E-mail | Web | 10. května 2018 v 19:45 | Reagovat

a payday loan check <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans for bad credit</a> cash in advance <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans online no credit check instant approval</a>

54 bsdulcew bsdulcew | E-mail | Web | 18. května 2018 v 22:42 | Reagovat

After birth, the newborn is at risk for low blood sugar, respiratory distress syndrome and jaundice, according to the NIDDK. Everyone can afford to <a href="http://viagrajoili.com/#">cheapset viagra</a> do not require a prescription. Please use one of the following formats to cite this article in your essay, paper or report: MLA Nordqvist, Christian.,Some of these infections include middle ear infection, bronchitis see bronchitis entry , pneumonia see pneumonia entry , sinus infection, and strep throat see strep throat entry. Shop around from home for all the reduced price <a href=http://viagrajoili.com/#>viagra on line</a> includes information. See the ED natural treatment options.| In cases of ulcerative colitis, removal of the colon large intestine may be necessary, along with an ileoanal anastomosis or ileoanal pull-through , a procedure in which the surgeon forms a pouch from the small bowel to collect stool in the pelvis., The third form of imaging is magnetic resonance MR. http://viagrajoili.com/ People delay going to the hospital, waiting hours sometimes before they seek help for what is a life-and-death emergency.

55 vxdulcew vxdulcew | E-mail | Web | 5. června 2018 v 12:18 | Reagovat

buy viagra professional <a href="http://setviagraeja.com/#">natural viagra substitutes</a> viagra information <a href=http://setviagraeja.com/#>natural viagra alternative</a>

56 hfuulcew hfuulcew | E-mail | Web | 8. června 2018 v 10:37 | Reagovat

mail order viagra <a href="http://sexviagen.com/#">viagra dosage</a> how viagra works <a href=http://sexviagen.com/#>viagra generic</a>

57 nreulcew nreulcew | E-mail | Web | 10. června 2018 v 10:23 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://susamsokagim.com">generic viagra india</a> viagra without prescription <a href=http://susamsokagim.com>canadian pharmacy viagra</a>

58 bdsulcew bdsulcew | E-mail | Web | 12. června 2018 v 7:53 | Reagovat

cash net <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loans</a> online payday loan lenders <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans bad credit</a>

59 bsdulcew bsdulcew | E-mail | Web | 13. června 2018 v 10:21 | Reagovat

bad credit non payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">loans online</a> cash loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans bad credit</a>

60 lllOrIes lllOrIes | E-mail | Web | 15. června 2018 v 16:19 | Reagovat

how long does viagra last <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra online</a> buy viagra online <a href=http://genericonlineviaqra.com> cheap viagra</a>

61 nnrulcew nnrulcew | E-mail | Web | 16. června 2018 v 20:16 | Reagovat

buy cheap cialis <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> tadalafil 20 mg <a href=http://fundeconp.org/>cialis buy</a>

62 nmnraigH nmnraigH | E-mail | Web | 16. června 2018 v 22:50 | Reagovat

no prescription cialis <a href="http://cialisserfher.com/ ">generic cialis</a> what is tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">generic cialis online</a>

63 aaqulcew aaqulcew | E-mail | Web | 17. června 2018 v 3:35 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">п»їcialis</a> liquid tadalafil <a href=http://besiktasboschservis.com/>online cialis</a>

64 jmnbanna jmnbanna | E-mail | Web | 14. července 2018 v 16:14 | Reagovat

generic viagra 100mg <a href="http://newviagrakfv.com/#generic viagra online"> viagra generic online</a> free viagra samples <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>online generic viagra</a>

65 gbxbanna gbxbanna | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:36 | Reagovat

cialis daily <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis for sale</a> cialis without prescription <a href=http://cialisotjs.com/#>cialis daily</a>

66 nyhpoite nyhpoite | E-mail | Web | 30. července 2018 v 4:08 | Reagovat

cialis soft <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cheap tadalafil</a> tadalafil 20 mg <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis sale</a>

67 nyhpoite nyhpoite | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 20:47 | Reagovat

cialis professional <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis prescription</a> cialis canada <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis 20 mg</a>

68 bfcpoite bfcpoite | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 3:47 | Reagovat

viagra prices <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra</a> viagra patent expiration date <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra without prescription</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama