Under the sheets| 1.díl

4. června 2013 v 12:32 | ♥Lara |  Under the sheets

Co bych tak mohla napsat? :D Jen doufám, že se vám to bude líbit a budete číst dál. Jinak tenhle celý díl je hlavně o El, aby jste se trochu seznámili s tím o co jde a tak :) Další budu věnovat Andrewovi, ale buďte si jistí, že se to bude proplétat do sebe :D No sami uvidíte :) Jinak neodolala jsem a jak si můžete pak tam všimnou máte tam náhled oblečení El a TADY se můžete podívat jak vypadá jejich byt :) PS: Vůbec jsem se nenudila :D


Pohled Eleanor
Mé černé páskové boty s vysokým podpatkem klapaly na dokonale čisté lakované dřevěné podlaze. Mířila jsem si to přímo do jídelny, která byla vymalovaná krémovou barvou. Celkově celý byt byl vzdušný, světlý, ale přesto působil útulně. Vešla jsem dovnitř a hned mě do nosu udeřila příjemná vůně čerstvě smažené slaniny.
"Dobrý ráno." pozdravil mě Andrew, moje dvojče. " Vypadáš jako na pohřeb." zhodnotil a dal si do pusy další kus omelety, kterou snídal.
"Je první den školy, takže to nemá daleko od toho." zašklebila jsem se a posadila se na židli proti němu. Upravila jsem si černé šaty, které mi sahaly do půlky stehen. Byly na ramínka, ale ty nebyli vidět, kvůli černé kožené bundě. klik
"Pravda." ušklíbl se a já se natáhla pro usmaženou slaninu a omeletu, kterou nám k snídani, jako vždy, připravila Jackie. Naše hospodyně, která se v bytě starala o všechno ať už o úklid nebo vaření.
"Zdá se mi to, nebo jsi tu včera nikoho neměl?" zeptala jsem se a nalila si sklenici pomerančového džusu.
"Nezdálo se ti to. Ale ty jsi tu včera měla Johna." obrátil téma hovoru. Jonathan zkráceně John, byl jeho nejlepší kamarád a od prosince minulého roku dokonce i můj přítel.
"Jo, na chvíli se tu zastavil." pokrčila jsem rameny jakoby nic a začala pomalu snídat.
"Slyšel jsem." řekl pobaveně a krátce se zasmál.
"Idiote." řekla jsem jen nad tou jeho narážkou, ale trochu mi zacukaly koutky pobavením.
"Taky tě mám rád." pronesl a pořád se trochu usmíval. Protočila jsem nad tím oči a začala se zvedat. Moc jsem se nenasnídala, ale byla jsem na to zvyklá.
"Měli bychom jít, nebo přijdeme pozdě." zhodnotila jsem při pohledu na hodiny a koukla na Andrewa, který si pořád spokojeně seděl a dojídal si svojí snídani.
"Jako kdyby ti na tom záleželo." zasmál se a pak si taky konečně stoupl.
"Alespoň o mně si můžou myslet, že jsem hodná." usmála jsem se jako nevinnost sama a popadla tyrkysovou hermés kabelku, ve které jsem měla všechny pro mě potřebné věci.
"Jak můžou být tak naivní?" pronesl nechápavě a zavrtěl hlavou. Nevím, jak se mi to dařilo, ale měla jsem vzhledem ke všemu dobrou pověst, ale Andrew? Většího děvkaře snad Manhattan nepoznal. Věděli to o něm všichni, ale stejně ho holky chtěly. Možná pro jeho šarm, smysl pro humor a jeho vzhled. Kdybych nebyla jeho sestra, možná bych… rychle jsem zastavila myšlenky tohodle typu.

Vystoupili jsme z černé Audi před školou a naše cesty s Andrewem se rozešli. Školní budova byla anglického stylu, byla z červených cihel a skládala se z několika budov. Byla jsem domluvená s Donnou a Camille, že se potkáme na školním dvorku. Dalo by se to nazvat spíše parčík za hlavní budovou, kde většina ze studentů trávila přestávky. Když jsem tam mířila, najednou jsem ucítila, jak mě někdo chytil za ruku a než jsem se nadála, byla jsem opřená o špinavou cihlovou stěnu v jednom výklenku.
"Johne." pousmála jsem se na něho, když jsem se trochu zorientovala co se děje. Položila jsem mu jednu ruku na rameno, on mi těmi svými přejížděl po bocích, tudíž mi pomaličku vytahoval šaty.
"Čekala jsi snad někoho jiného?" zeptal se pobaveně a přitiskl své rty na můj krk, s polibky pokračoval pomalu k čelisti. Byl tak hodný, pěkný, sportovec, jednoduše sen každé holky, ale nějak jsem cítila, že tohle není "TA" pravá láska, o které se všude mluví. Neprobděla jsem kvůli němu noci, nemyslela jsem na něho neustále. Možná právě proto jsem to v létě udělala, ale nejhorší mi snad přišlo, že mě ani trochu netížilo svědomí, ovšem nedokázala bych se ani Johnem rozejít.

"A ty jsi potkala Victorii v Paříži?" zeptala se mě Donna, když jsme seděli ve třídě a čekali, než začne hodina. Už jsme probraly letošní rozvrh a nové prváky, co jsme viděly ve škole.
"Ehm, ne. Neměly jsme stejně čas." zalhala jsem a kousla se do rtu. To jsem dělala pokaždé, když jsem lhala. Tenhle zlozvyk znal jen Andrew a Victorie, nikomu jinému se to naštěstí zatím nepodařilo odhalit. "Ale to není důležitý, raději mi povídejte o tom novém učiteli." převedla jsem řeč na to první, co mě napadlo. A to byl náš nový učitel angličtiny, o kterém nikdo nic nevěděl, jenom to, že ho zatím viděli nějaké holky a byl podle nic "Naprosto boží."
Naše povídání přerušil zvonek a zvuk dveří, který naznačoval, že učitel vešel do třídy. Rychle jsem vylovila z kabelky sešit a tužku, aby to nějak vypadalo. Tyhle první dny po nás vždycky chtějí, abychom si zapsali věci ohledně organizace a tak. Pak jsem se už konečně podívala na našeho nového učitele, který se právě představoval u tabule. Doslova jsem na něho začala zírat neschopná slova. Nešlo o to, jak moc dobře vypadal, jelikož jsem to věděla. Znala jsem ho a ne tím způsobem jaký by se na vztah učitel-studentka hodilo. Jakmile si mě všiml, že jsem taky ve třídě na chvíli se zarazil, ale potom pokračoval v představování, jako kdyby se nic nedělo. Hodina mi přišla nekonečná a to doslova, každou chvíli jsem se dívala na hodiny, kdy už to skončí. Když už se všichni chystali k odchodu pan učitel Tobays Claiborne mi naznačil, ať zůstanu. Jen jsem přikývla a dělala, že nemám na práci nic důležitějšího než najít něco v kabelce. John naštěstí odešel s Andrewem, bůh ví kam.

Stáli jsme tam, v zamčené učebně, abychom si byli jistí, že nikdo nevtrhne dovnitř při rozhovoru, který nás teď čeká.
"Co tady sakra děláš?" pronesla jsem, jakmile se opřel o stůl a zkřížil ruce na hrudi. Stále jsem před ním a propalovala ho pohledem.
"Tak co myslíš?" opáčil a můj pohled mi opětoval, jeho pronikavě modrýma očima.
"Takže se tě zeptám jinak, co uděláme?" zeptala jsem se a bylo mi jedno, že to byl můj učitel, prostě jsem mu tykala. Vykat mu takhle by mi přišlo divné? Nejsem si jistá, jestli je to ten správný výraz.
"Jednoduše na to bude nejlepší zapomenout, bylo to jen pár dní." odpověděl mi s pokrčením ramen.
"Jo, nejlepší na to bude zapomenout." pronesla jsem tišším hlasu. Netušila jsem, co to do mě vjelo, ale ten jeho pohled, vůně kolínské a to všechno mě donutilo si vybavit ty dny, co jsme spolu strávili. "Zapomenout, jak jsem ti takhle tancovala na klíně." mluvila jsem pořád stejným tónem hlasu a přešla jsem k němu blíž, abych názorně předvedla to, co jsem řekla. Dívala jsem se mu přitom do očí a neušlo mi, jak sváděl vnitřní boj, zda ano nebo ne, nakonec se chytil.
"Nebo jak jsem tě takhle hladil." zašeptal a začal mi pomalu přejíždět krouživými pohyby po vnitřní straně stehna nahoru. Z úst mi utekl tichý sten.
"Nebo jak jsem ti takhle rozepínala košili." zašeptala jsem a rozepnula mu jeden knoflíček u jeho bílé košile a políbila ho na nově odkryté místo. Takhle jsem pokračovala, než celá košile byla rozepnutá. Chtěla jsem pokračovat, ale nakonec mě zvedl a posadil na psací stůl, ze kterého jsem shodila nějaké papíry. To mi bylo, ale naprosto jedno. Obmotala jsem nohy kolem jeho boků a užívala si jeho vášnivě polibky.

1) Jak se vám líbil první díl? Jaké z toho máte pocity? :D (já popravdě dost smíšenné :D)
2) Budete číst povídku dál?
3) Co si myslíte o El?
4) Co bude dál?
5) Volná diskuze...

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Đomíí Đomíí | E-mail | Web | 4. června 2013 v 13:52 | Reagovat

1) Boha! Totálně nevím, jak se k tomu vyjádřit! Tohle je naprosto geniální! Už první díl!
2) Stoprocentně!
3) No... Rebelka? :DD

2 A. A. | Web | 4. června 2013 v 13:58 | Reagovat

1) Já z toho mám super pocity:D! Přečetla jsem až do konce, jen se trochu nevyznám v tom, kdo jak vypadá :X když něco čtu, musím si to představovat, a z těchle herců znám jen Austina, tudíž o ostatních nemám ani šajnu :D Musím si to někde pozjišťovat
2) JO!!
3) Přijde mi fajn:) Ale nevím jak s tou aférkou s učitelem :D Nechci aby nebyla s Johnem:D!
4) Někdo nejspíš přijde do té učebny a uvidí je :D Nebo tak něco. Ale dost by mě zajímalo, jak si s tím vyhraješ :D
5) Podle mě asi nejlepší tvoje povídka:) Líbí se mi jak se umíš rozepsat, achjo :D Chci psát jako ty:3 Kdy bude další díl? :)

3 Džejní Džejní | Web | 4. června 2013 v 14:43 | Reagovat

1) super prvy diel, tiez mam z toho trochu zmiesane pocity, ten koniec mi prisiel dost necakany :D
2) urcite ano, som naozaj zvedava ako sa bude tato aferka dalej rozvijat.
3) myslim, ze by sa mohla rozist s Johnom, ale to sa asi nestane, inak mi pride celkom v pohode.
4) ja len dufam, ze ich nikto neuvidi, pretoze to by mohlo dopadnut naozaj zle :D
5) ten outfit, co si urobila El sa mi velmi paci, hlavne tie topanky su krasne ♥ a byt je uplne luxusny.

4 Sonia Sonia | Web | 4. června 2013 v 14:51 | Reagovat

1. tak to je něco!:D (v dobrém)
2. jo určitě to budu číst!
3. zatim nic moc.. ale styl má dobrej:D
4. no...:D
5. ten byt je úžasnej, jinak ano opravdu si se nenudila že?:DD

5 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 4. června 2013 v 15:04 | Reagovat

1)První díl byl úžasný! A pocity? Jsem nadržená na další díl! :D ;)
2) Určitě! ;)
3) Že je to asi pěkná mrcha, ale takové já mám ráda :)
4) Doufám, že si to tam rozdají! :D
5) Ze začátku mi přišlo, že ses inspirovala trošku seriálem Pretty Little Liars. Možná že nápadem ano, ale konec si změnila a to se mi moc líbí. Tohle určitě nebude romantický vztah jako měla Aria s Ezrou, tohle bude pěkně žhavý :D

6 Carly Carly | 4. června 2013 v 15:40 | Reagovat

1)Úžasný!!!!Pocity?Smíšené,vážně se ti to moc povedlo:)
2)Jasan:D
3)Taková,no mrcha a rebelka,takový tip lidí mám ráda:)Je mi docela sympatická:)
4)Někdo je načape:-):-)
5)Hrozně moc se těším na další díly:)

7 Kenzi Kenzi | Web | 4. června 2013 v 16:31 | Reagovat

Ou!! geniální nápad :) Líbí se mi to a dost :)
Určitě budu číst dál :D
Jo, příjde mi super! :) A dost sympatická!
Upřímě řečeno nebudu se vyjadřovat a mileráda se nechám překvapit. :)
Příjde mi, že je to podobné Pretty Little Liars Aria s Ezrou ale jak je tu už zmíněno, konec si pěkně pozměnila a líbí se mi to :)

8 Ká. Ká. | Web | 4. června 2013 v 18:48 | Reagovat

01) Paráda!
02) Jistě že ;)
03) Sympatická postava :)
04) Jsem zvědavá na pokračování, to nechávám na tobě
05) ...

9 Chucky Chucky | Web | 4. června 2013 v 19:32 | Reagovat

1) Mě se náhodou líbil  :) Sice nějak moc nefandim příběhům o zbohatlíkách, ale tohle zvládnu :)
2) Samozřejmě ;)
3) Tak trochu děvka? :D Ale víc ti toho asi neřeknu, přece jen byla teprv první kapitola :)
4) To bys měla říct ty mě :D

10 Ketzie Ketzie | Web | 4. června 2013 v 19:34 | Reagovat

1) Hrozně božský:33
2) Určitě, nesmím si ji nechat ujít! :)
3) Sympatie, only sympatie.
4) Nechám se překvapit. ;)

11 Nana Nana | Web | 4. června 2013 v 22:14 | Reagovat

Perfction,sestro.
Samozřejmě!xx
Mám z ní smîšené pocity..ale vypadá dobře:DD
U tebe už mě nic nepřekvapí...takže anything could happen. :P

12 Janelle Janelle | Web | 5. června 2013 v 10:09 | Reagovat

1)celkom mi to pripomínalo prvú časť Pretty Little Liars
2) zatiaľ áno
3) presne typ baby, ktorú nemusím
4) Andrew si nájde nejakú babu a El si bude poza Johnov chrbát užívať s učiteľom
5) :) uvidíme ako sa to rozbehne

13 Lucia Lucia | Web | 5. června 2013 v 11:16 | Reagovat

1) Perfektní ! :)
2) NA 100% !
3) Super holka ! :D
4) TO záleží jen na tobě ;)
Dalšíí dííl prosíím.

14 Whitney Whitney | E-mail | Web | 5. června 2013 v 13:55 | Reagovat

1) sama nevím :D
2) yop
3) No, no kdybych ji znala asi bychom kámošky nebyly, ale když ji mám brát jako postavu, tak mi příjde fajn
4) Otázky, bez odpovědí
5) nemám slov, povedlo se ti to! :)

15 Timi Timi | Web | 5. června 2013 v 15:17 | Reagovat

1) Tiež mám z toho zmiešané pocity, ale hlavne dobré.
2) Určite, že budem. Musím vedieť, čo bude ďalej. Ten koniec je neskutočne dobrý :)
3) Zatiaľ mi pripadá zaujímava. Stavím sa, že bude mať viac takýchto tajomstiev :)
4) No to vôbec neviem. Veľmi by ma to zaujímalo :)

16 Lulu Lulu | E-mail | Web | 5. června 2013 v 21:03 | Reagovat

1) páni :D krásný :D a pocity taky smíššené :D
2) samozřejmě :D
3) no je celkem zajímavá.. trochu se podobá tomu dvojčeti :D
4) nechám se překvapit :

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama