Million dollar man| 19.díl

11. července 2013 v 20:15 | ♥Lara |  Million dollar man

Než odjedu, mám tu pro vás jeden díl MDM. Popravdě dál mám děj vymyšlený, ovšem nějak nevím jak to sepsat. Doufám, že mě chápete :D

!NEČTEŠ=NEKOMETUJ!


Jinak názory na povídku prosím ne stylu ,,super díl" nebo ,,těším se na další" popřípadně ,,umíš dobře psát" ;)
Každý smysluplný názor mě naopak neuvěřitelně potěší!
Vystoupila jsem z černé Audi, které pro mě poslal Chuck před hotelem, kde bydlel a zároveň se zde konalo předávání funkce výkonného ředitele Chuckovi. Proto mi poslal v té hnědé krabici krásné vzdušené černé šaty s rudým potiskem, které mi na ramenech držely díky tenkým ramínkům. Vlasy jsem měla sčesané dozadu a stažené v tzv. pony culíku. V ruce jsem držela černé psaníčko, černé byly i mé boty na vysokém podpatku, zajímalo by mě, jak tenhle večer v nich přežiju. Jelikož já a podpatky nejsme dobří přátelé. Tentokrát jsem vešla dovnitř hotelu bez problémů, přišlo mi, že by se tam mohl dostat každý. Ovšem před sálem, kde se celá akce pořádala, stála opět nějaká organizátorka a odškrtávala jména ze seznamu. Během minutky jsem byla vevnitř.

Celý večer byl doslova skvělý. Chuck mě seznámil s jeho nevlastní matkou Lily, která byla vážně milá a příjemná, potom dále se strýcem Jackem, který by byl nejspíš mrtvý, kdyby můj pohled mohl vraždit. Jeho dvojsmyslné poznámky a narážky byly vážně otravné. Nakonec mě ještě seznámil s jeho nejlepším kamarádem Natem, který mi dělal společnost během Chuckovo projevu a pár chvil, kdy se Chuck někam vypařil. Vážně jsem si s ním skvěle popovídala, jelikož jak jsem zjistila také se zajímá o umění a také chodil na univerzitu, kam zrovna teď já nastupuju. Proto mi nabídl, že mi když tak pomůže, pokud budu potřebovat.

"Tak jak sis užila večer?" zeptal se s úsměvem na tváři, když jsme jeli spolu ve výtahu nahoru do jeho apartmá.
"Byl naprosto skvělý."odpověděla jsem a úsměv mu oplatila. "Děkuju." dodala jsem šeptem.
"Nemáš proč děkovat, i když…" řekl a tajemně se usmál. Nesnášela jsem tenhle jeho pohled, znamenalo to, že něco pro mě má. Neznamená to však, že by se mi ty dárky nelíbili, to naopak. Ale bylo to hlavně proto, že to vždy bylo něco neuvěřitelně drahého.
"Co bys řekla takovému výletu do Sydney?" zeptal se a já jen vykulila oči.
"Do Sydney?" zopakovala jsem.
"Dostal jsem pozvání od tamější pobočky, tak mě napadlo, že bys mohla jet se mnou." navrhl.
"To by bylo skvělý, ale kdy?" zeptala jsem se s úsměvem. Jet do Sydney je můj dávný sen, stejně jako navštívit další úžasná místa na této planetě a byla jsem si jistá, že to Chuck věděl.
"Příští týden na pár dní." odpověděl mi a potom jsme oba vystoupili z výtahu, jelikož jsme se dostali do požadovaného poschodí.
"Za týden?" zeptala jsem se sama sebe řečnicky, došlo mi, že jet nemůžu. "Víš, jela bych moc ráda, ale začíná mi přesně škola a potřebuju si přestěhovat věci na kolej a tak." vysvětlila jsem smutně.
"Jo, chápu." řekl, ale bylo vidět, že takovou odpověď nečekal.
"Nezlob se, prosím." zašeptala jsem a chytila ho za ruku.
"Nejsem naštvaný, jenom jsem se těšil, jak tam strávíme nějaký čas spolu."řekl, poté pustil mojí ruku a odešel do kuchyně. Jen jsem si povzdychla nad tím, jak dokáže být náladový.

Chvíli jsem tam jen stála a nakonec otevřela psaníčko, které jsem měla celý večer u sebe. Vytáhla jsem černou krabičku a trochu se pro sebe usmála. Potom jsem se vydala do kuchyně za Chuckem, který se opíral o linku a koukal ven z okna na noční New York. Přitom zase popíjel, skleničku jsem mu vytrhla z ruky hned, jak jsem k němu došla a její obsah vypila. Zašklebila jsem se, protože jsem to vypila na ex, což byla chyba, ale aspoň nějaké pozitivum to mělo, neušlo mi, jak se pobaveně zatvářil.
Položila jsem skleničku na kuchyňskou linku a stoupla si před Chucka.
"Takže, dlouho jsem přemýšlela, co bych ti tak mohla koupit k tomuhle výjimečnému dni." řekla jsem a trochu se odmlčela. "Nakonec mě napadlo tohle, vím, že to není nic extra, ale doufám, že se ti to aspoň trochu bude líbit." dodala jsem s úsměvem a podala mu černou krabičku, čekala jsem na jeho reakci. Otevřel ji a podíval se na černo-zlaté manžetové knoflíčky, na kterých byla vyryta písmena CB. Vyrobil je speciálně pro mě jeden známý.
"Líbí?" zeptala jsem se po chvíli ticha, jelikož Chuck nic neříkal a já z jeho výrazu nedokázala vyčíst, jeho pocity.

"To víš, že jo." odpověděl a trochu se usmál. Položila jsem mu ruku na ramena, abych se k němu mohla natáhnout a políbit ho.

1) Co říkáte na díl?
2) Co myslíte, že bude dál?
3) Napište mi něco :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carly Carly | 11. července 2013 v 20:25 | Reagovat

1)Úžasný,jako vždy :)
2)Tak to nevím,nechám se překvapit :D
3)Moc se těším na další díly.Ten dárek co mu dala musel být krásný :)

2 Beatricia Beatricia | Web | 12. července 2013 v 9:02 | Reagovat

1. Moc zajímavá a hezká epizoda. Jsem ráda, že jsem minule uhodla, že v té krabici budou krásné šaty.
2. Teď se domnívám, že nazrál čas na nějakou pořádnou zápletku, nebo překážku.
3. Máš krásný nový design, opravdu se mi moc líbí. Doufám, že si ho ponecháš delší dobu.

3 Betty Betty | Web | 12. července 2013 v 9:36 | Reagovat

1)Super :)
2)Určitě se vyskytne nějaký větší problém ;)
3)Máš hezký dess

4 lilly-povidky lilly-povidky | Web | 12. července 2013 v 13:50 | Reagovat

Ano, to je ono:) Děkuju.

5 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | E-mail | Web | 17. července 2013 v 9:31 | Reagovat

1) Fajn :)
2) Netuším :D
q

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama