In the city| 3.díl

3. srpna 2013 v 12:00 | ♥Lara |  In the city

Jelikož nějak nevím co přidávat, tak jsem se rozhodla přidat In the city, aby tady něco bylo :D Jinak až tu nebude přibude recenze, Stay by me, 4. díl In the city a možná ještě něco :D Uvidím :)

!NEČTEŠ=NEKOMETUJ!


Jinak názory na povídku prosím ne stylu ,,super díl" nebo ,,těším se na další" popřípadně ,,umíš dobře psát" ;)
Každý smysluplný názor mě naopak neuvěřitelně potěší!

Vešla jsem dovnitř a hned jsem se ocitla v prostorném obývacím pokoji vymalovaném světle zelenou barvou. Hodně kontrastní byl nábytek z tmavého dřeva, ale místnosti hlavně dominovala čistě bílá kožená pohovka do tvaru U, na které seděl můj bratr a dělal něco na mobilu. Jakmile zaslechl, že jsem vešla, podíval se tím směrem a na tváři se mu objevil úsměv, stejně jako mě. Zvednul se.
"Nialle!" vykřikla jsem nadšeně a rozeběhla jsem se k němu. Skočila jsem mu do náruče, div, že jsem ho nepovolila.
"Mal." oslovil mě taky a pořádně si mě k sobě přitiskl, i když nemusel. Držela jsem se ho jako klíště. Přišlo mi neuvěřitelné, že ho vidím po těch dvou měsících, to bylo naposledy, co jim producenti dali týden volno a oni mohli jet za svými rodinami. "Kde jste tak dlouho byli?" zeptal se a trochu povytáhl obočí, potom mě položil opatrně na zem.
"Zašli jsme si ještě na snídani, měla jsem po cestě hlad." odpověděla jsem a pokrčila rameny. Teprve potom jsem se podívala na Harryho, který stál u dveří s mým kufrem.
"A rovnou ti říkám, nic jsme ti nezvali." řekl pobaveně Harry a Niall nahodil ublížený pohled. Musela jsem se zasmát a teprve teď mi došlo, jak vážně mi můj starší brácha chyběl. "No, kufr už jsem ti sem dotáhl a do pokoje ti ho jistě odnese Niall." oznámil Harry a prohrábl si kudrny, které mu po celou dobu lezly do očí a on je šikovným pohybem hlavy odháněl pryč. "Takže já si půjdu zařídit ještě pár věcí." řekl a poté opustil dům.

"Jak to, že tu nikdo není?" zeptala jsem se trochu překvapeně, když jsem šla do schodů a Niall s kufrem v ruce za mnou.
"Louis si někam vyšel s El, stejně jako Zayn s Perrie. A Liam teď tráví skoro všechen čas u Danille." vysvětlil a pokrčil rameny.
"Aha a co ty? Pořád čekáš na lásku svého života?" zeptala jsem se s menším uculením na tváři.
"Ano, pořád čekám." odpověděl vážně a potom kývl směrem ke dveřím hned naproti schodišti. "Tak, tady budeš mít pokoj, teda pokud se ti bude líbit." usmál se a pobídl mě rukou, abych otevřela dveře.
Vzala jsem do ruky kliku a otevřela dveře, náhle se přede mnou objevil naprosto překrásný pokoj. Byl vymalovaný světle modrou barvou a podlaha byla z čistě bílého dřeva. Jako první jsem si všimla postele z krásným černým čelem, před kterým leželo nespočet polštářků. Hned jsem dostala chuť skočit na tu postel a válet se na ní.
"Líbí?" ozval se Niall a já přikývla.
"Je perfektní! Páni." řekla jsem unešeně s úsměvem, posadila se na kraj postele a poté směřovala pohled na svého bratra.
"Tak to jsem rád, že se ti líbí. Jinak tam je šatna a tam koupelna." ukázal na dvoje černé dveře.
"Je vidět, že si teda žiješ vážně dobře. I když jsi vyprávěl, tak jsem nečekala nic tak skvělého." řekla jsem a on se zasmál.
"Nejsem dobrý vyprávěč." zhodnotil a pokrčil rameny.
"Ale stejně mi budeš muset vyprávět, jelikož poslední dobou se toho muselo stát strašně hodně a já nevím skoro nic." řekla jsem po chvíli a pak dodala. "Ale nevadí ti, když si nejdřív dám sprchu a pak se trochu prospím?" zeptala jsem se.
"Jasně, že ne. Cestování je náročný." řekl s menším úšklebkem. "Večer si můžeme pustit nějaké filmy, ne? Jako za starých časů." navrhl a já neměla rozhodně nic proti.

"Ne, to ti nevěřím!" řekla jsem se smíchem a dala si do pusy další hrstku popcornu, kterou jsem nabrala v obří plastové míse.
"Fakt se to stalo." opáčil Niall, který ležel vedle mě v posteli. Dívali jsme se na nějakou komedii, teda spíš jsme se bavili a film běžel jen jako kulisa.
"Stejně ti nevěřím." stála jsem si za svým, i když se mě snažil přemluvit, že příběh o bláznivé fanynce je pravdivý.
"To je jedno, pořád jsi stejně paličatá." mávl nakonec rukou a zasmál se, pak si taky nabral popcorn.
"A ty pořád stejně nenažraný." řekla jsem a opět se zasmála.
"Některé věci se prostě nemění." pronesl po chvíli a pokrčil rameny, poté pohlédl překvapeně na hodiny. "To už je tolik? Měl bych jít spát."
"Už?" zeptala jsem se a trochu povytáhla obočí, nechtělo se mi ještě tenhle zábavný večer ukončit.
"Jo, zítra brzo ráno jedeme fotit pro nějaký časopis." ušklíbl se a potom se mu najednou změnil výraz, rozzářili se mu oči. "Nechceš jet s náma?" zeptal se a čekal na odpověď.
"Nebudu tam překážet?" zeptala jsem se trochu nedůvěřivě, jelikož si nějak živě dokážu představit ten zmatek a sebe jak tam jsem jenom navíc. Ovšem na druhou stranu mě zajímalo, jak něco takového probíhá.
"Určitě nebudeš." ujistil mě a já tedy nakonec souhlasila.

Byly skoro dvě hodiny po půlnoci a já nemohla pořád spát, převalovala jsem se v posteli z boku na bok. Možná to bylo kvůli novému prostředí, ale spíš jsem se přikláněla k variantě, že to bude tím odpoledním spánkem, který jsem si dopřála. Nakonec jsem se rozhodla, že si zajdu dolů pro sklenici mléka, jako vždycky doma, když nemůžu spát. Nahmatala jsem vypínač u lampičky a rozsvítila. Chvíli mi trvalo, než jsem si přivykla na světlo, potom se vydala do kuchyně, která byla propojená s obývacím pokojem velkými posuvnými dveřmi. Na to, že to byl můj nový domov, jsem to tady vůbec neznala a také jsem neznala teda lepší výraz je nepotkala lidi, se kterými tu budu bydlet.
Jelikož jsem nemohla najít vypínač, kterým se zapíná osvětlení na chodbě, vrátila jsem se do pokoje pro telefon, abych si jím mohla svítit. Sešla jsem dolů ze schodů a všimla si, že běží televize a někdo se na ni dívá. V té tmě jsem nějak nemohla odhadnout kdo, ale Niall to být nemohl, jelikož ten jak ho znám už dávno spí. Protože jsem chtěla zjistit kdo to je, šla jsem blíž, ale přitom jsem zakopla o huňatý koberec na zemi a abych to ustála, tak jsem provedla manévr, při kterém jsem byla hlučná. Najednou se rozsvítilo světlo a ten kdo se díval na televizi vystřelil do sedu, jeho pohled směřoval na mě.
"Leslie!" vykřikl vystrašeně a zároveň naštvaně Harry, když si mě všiml a došlo mu, že já jsem příčina hluku.
"Promiň, nechtěla jsem tě vystrašit." řekla jsem pobaveně. "Jdu si jenom pro něco k jídlu." vysvětlila jsem a pokrčila rameny.
"Nevystrašila si mě." opáčil a já se podívala, na co se dívá, běžel tam jeden dílů z Paranormal aktivity.
"Jo, nevystrašila." přikývla jsem a můj tón byl naprosto ironický.
"Přesně tak." ujistil mě a já s pobavením zavrtění hlavou se vydala do kuchyně, která byla vybavená ve stejném stylu jako obývací pokoj. Otevřela jsem obří lednici a vytáhla krabici s mlékem, chvíli mi trvalo, než jsem našla v neuvěřitelně velkém množství skříněk jednu sklenici, do které jsem si mléko nalila. Nakonec jsem se s plnou skleničkou vracela zpátky, když jsem procházela kolem pohovky, Harry se na mě podíval.
"Nechceš se přidat? Popcornu mám dost." řekl, a aby dokázal jeho tvrzení, ukázal mi plnou mísu.
"Myslíš si, že mě dostaneš sem na jídlo?" zeptala jsem se pobaveně a trochu přimhouřila oči.
"Jo, ale to je jen záloha. Věřím, že tady zůstaneš kvůli mně." řekl stejným tónem hlasu jako já a usmál se, že se mu na tvářích objevili ďolíčky.

"Buď rád, za tu zálohu." zasmála jsem se a připojila se k němu.

1) Jak se vám líbil díl?
2) Jsou vám zatím sympatické postavy? Co na ně říkáte?
3) Napište mi něco :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kenzi Kenzi | Web | 3. srpna 2013 v 15:09 | Reagovat

Díl je fakt super! Sice tam není nějaký ohromný popis prostředí, ale moje fantazie si snad přesně představuje, jak to tam vypadá! :) Máš tam prostě hezky popsané ty zásadní věci a to stačí :)
Postavy jsou mi hodně sympatické. Niall s Mel mi celkem připomínají mě a bratra,ale jen trošku, protože mi se celkem hádáme a pereme :D
Omlouvá se, že to není k dílu, ale přidáš někdy teď Million dollar men? Nebo to už skončilo? :O Dík.

2 A.K. A.K. | Web | 3. srpna 2013 v 17:43 | Reagovat

Časť je vážne super. Som rada, že už sa tam objavil aj Niall :)

3 lilly-povidky lilly-povidky | 3. srpna 2013 v 19:44 | Reagovat

NOVÝ BLOG!!!!STRAŠNĚ DŮLEŽITÉ!!! NUTNÉ PŘEČÍST!!!http://lilly-povidky.blog.cz/1308/novy-blog-prepiste-se-mi#pridat-komentar

4 Ami Ami | E-mail | Web | 3. srpna 2013 v 20:05 | Reagovat

Zase krásná kapitola :o)

5 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | E-mail | Web | 6. srpna 2013 v 12:39 | Reagovat

1) Ale jo :)
2) Zatím celkem jo. Ale Harry se mi zdá trochu sebevědomý

6 Mitchie Mitchie | Web | 8. srpna 2013 v 14:45 | Reagovat

čakám na štvorku!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama