Last breath| 5.díl

18. srpna 2013 v 8:53 | ♥Lara |  Last breath

Potom co jsem tohle napsala, nemám chuť cokoliv sem psát navíc, snad jen to, že doufám, že se vám to bude líbit :)
PS: Je to dlouhé, na mě opravdu ano! :) :D

!NEČTEŠ=NEKOMETUJ!

Jinak názory na povídku prosím ne stylu ,,super díl" nebo ,,těším se na další" popřípadně ,,umíš dobře psát" ;)
Každý smysluplný názor mě naopak neuvěřitelně potěší!


Vstoupila jsem do malé chodbičky vymalované světle zelenou barvou a automaticky hodila svazek klíčů do mísy ze skla, kam si celá rodina odkládáme klíče. Já díky tomu nemusím vždycky řešit problém, kam jsem si dala klíče, ale jen kam jsem si dala telefon. Tušila jsem, že mě oba dva následují, proto jsem pokračovala svižnější chůzí do obývacího pokoje propojeným s kuchyní velkými posuvnými dveřmi, která byly vždy otevřené. Stěny pokoje měly světle zelený nádech a horní kraje byly lemovány bílými ozdobnými lištami, veškerý nábytek a doplňky v pokoji byly laděny do rustikálního stylu. Rukou jsem "hostům" pokynula, aby se posadili na jednu s dvou bílých pohovek, které stály proti sobě, a mezi nimi byl jen konferenční stolek z tmavého dřeva. Každý se posadil na jednu z nich a neušlo mi, jak si Amanda zkoumavě prohlíží Archera přimhouřenýma očima, díky čemu se jí vytvořila drobná vráska na čele. Znala jsem ten její výraz, znamenalo to, že se jí něco na něm nezdá, což nevěštilo nic dobrého.
"Am,"oslovila jsem jí a přitom na ní pohlédla, pořád jsem stála vedle pohovek.", děje se něco?" položila jsem jí otázku a tázavě povytáhla obočí. Přišlo mi divné, že tady na mě čekala, většinou mám problém jí k nám dostat i po půlhodinovém telefonování a přemlouvání.
"Ne, teda vlastně jo." odpověděla mi a konečně věnovala pozornost mě místo Archera, který se rozhlížel po místnosti a přitom si poklepával prsty o opěrku na ruce. "Měla jsem o tebe strach, neodpovídala si mi na zprávy a byla jsi nedostupná." vysvětlila své obavy.
"Aha." kývla jsem na to, že rozumím. "Promiň, nějak jsem si zapomněla nabít telefon." omluvně jsem se na ní koukla a přitom po očku koukla na Archera, který mě opět pobaveně sledoval. Trochu jsem se zamračila.
"No, nevadí." mávla rukou a na tváři se jí objevil tajemný úsměv. "Stejně bych ti musela říct osobně, že mě Sean pozval na ten zítřejší večírek u bazénu!" řekla s nadšeným úsměvem na tváři. Abych byla upřímná, Amanda nikdy nebyla ohledně kluků moc vybíravá, stačilo jí, že dobře vypadá a je ve školním fotbalovém týmu. Pak se stal automaticky jejím "idolem", kteří se každý týden měnili, zrovna teď jak se zdálo, to byl Sean.
"Páni, tak to je super." řekla jsem jí na to a donutila se usmát, doufala jsem, že to nevypadalo zase tak moc falešně.
"Já vím a mimochodem, domluvila jsem ti, že tam půjdeš s Jasonem." spiklenecky na mě mrkla. "Nechci tě tam nechat samotnou, abych nemusela potom pořád poslouchat, jak jsi pořád sama a tak." vysvětlila a přitom si přehodila své havraní rivné vlasy na druhé rameno. V tu chvíli jsem jí měla sto chutí zavraždit, jelikož mi neušel výraz Archera, který se očividně nad tím vším dobře bavil.
"Neměl by sis jít vzít ty věci?" propálila jsem ho pohledem a on na to přikývl.
"Jasně." odpověděl a zvedl se. Když odcházel, prošel kolem mě a špitl. "Zbav se jí, nebo to udělám já a to se ti nebude líbit." řekl tiše, tak že ho naštěstí Amanda nemohla v žádném případě slyšet. Chtěla jsem mu opět na to něco říct, ale jen jsem otevřela pusu a hned na to zavřela. Jakmile Archer vyšel z místnosti a odešel do prvního patra, posadila jsem se na místo, kde předtím seděl on.
"Amando, musíš to sakra říkat před ostatníma?" řekla jsem naštvaným tlumeným hlasem a upřela na ní pohled, vážně jsem teď byla rozzlobená.
"No tak, byl to přece jeden z blbejch kamarádů tvého bratra. Neřeš to, prosím tě a raději uvažuj nad tím, co si na sebe vezmeš." řekla a měřila si mě svým pohledem, určitě přemýšlela nad tím, co by mi nejvíc slušelo. Někdy jsem sama sebe nechápala, jak se s ní můžu bavit a dokonce s ní být nejlepší kamarádka, ale vždycky mi došlo, že se tak nějak doplňujeme a musela jsem dokonce přiznat, že po týdnu mi už vždycky chyběla.
"Třeba ty modrý plavky a k tomu ty džínový kraťásky, to by ti moc slušelo. Nebo," chtěla pokračovat dál, ale já jí přerušila, protože v hlavě mi proběhla Archerova výhružka, kterou by jistě splnil.
"Víš, že jsem ti ani neodsouhlasila, že půjdu a ty už to plánuješ?" pronesla jsem řečnickou otázku, už jsem se chystala, že odmítnu pozvánku jít tam s Jasonem, ale ona se na mě dívala tím svým pohledem, který říkal, že jinou možnost nemám. "Fajn, tak půjdu a dokonce si vezmu i ty modrý plavky," rezignovala jsem nakonec.", ale teď prosím tě jdi." požádala jsem jí tišším hlasem.
"Dobře," na tváři se jí usídlil spokojený úsměv.",stejně jsem si chtěla ještě skočit koupit nějaký nový věci do butiku. Přivezli novou kolekci a jsem si jistá, že tebe to nezajímá. Nebo snad jo?" pohlédla na mě a přitom si stoupla, čekala, zda nějakým zázrakem najednou nezačnu zbožňovat nakupování.
"Ne, pořád mě to nezajímá." ujistila jsem jí s menším úsměvem na tváři a potom jí doprovodila ke dveřím.
"Tak zítra v 5 u Seana." rozloučila se se mnou a já jí na pozdrav jenom kývla. Zavřela jsem vstupní dveře, o které jsem se rovnou opřela zády a několikrát se zhluboka nadechla a vydechla, teprve potom jsem se odvážila jít nahoru.

"Já už nemůžu." vydala jsem ze sebe udýchaně během skákání přes švihadlo. Přišlo mi, jako kdybych už skončila nejmíň milionkrát a při každém další skoku jsem pociťovala, jak mé nohy i ruce postupně čím dál tím víc těžknou.
"Jako člověk bys už nemohla, ale zato jako upír klidně takhle můžeš skákat celý den. Musíš se jenom překonat, sílu na to máš." vysvětlil a položil si ruce na opěrky zeleného křesla se zlatými ornamenty, jen jsem se na něho ušklíbla a pokračovala dál.
Potom co Amanda odešla, jsem šla do svého pokoje a našla tam Archera, spokojeně ležícího na mé postely, jako by tam byl doma. Po kratší výměně názorů, kterou opět vyhrál on k mé smůle, jsem si dala pořádnou sprchu, za kterou jsem nikdy nebyla upřímně radši. Dále následovala sbalení věcí, které jsem si myslela, že budu nejspíš potřebovat, a poté příprava na trénink, což znamenalo převléct do sportovního oblečení. Šedé tílko, černé kraťasy a stejnobarevné boty na sport. Potom jsem se musela rozloučit s domovem a jet zpátky k Archerovi, jelikož tam prý budu pod dozorem, v bezpečí a nebudu osamělá. Ten poslední důvod samozřejmě pronesl na základě rozhovoru mě a Amandy, který bohužel slyšel.
"Jinak ohledně toho večírku," řekl po chvilce a vzal si do ruky sklenku z broušeného skla do půlky naplněnou zlatavou tekutinou. ", je mi to líto, ale Jason tam bude nejspíš muset jít bez doprovodu."
"Proč?" položila jsem jednoduchou otázku a pokračovala dál ve skákání, přičemž jsem si v hlavě neustále opakovala, že to zvládnu, přestože jsem měla pocit, že mé tělo váží už nejméně tunu.
"Mohla bys ztratit kontrolu a pak někoho zabít, což přeci nechceš." vysvětlil a pak mi rukou naznačil, že už konečně můžu přestat. Okamžitě jsem pustila švihadlo na zem a rukou si otřela krůpěje potu z čela, načež si zapřela ruce nad kolena a trochu se předklonila, aby se mi lépe dýchalo.
"Navíc se musíme pořádně věnovat tréninku, abys byla na ně pořádně připravená." řekl a trochu upil ze skleničku.
"Na koho?" zeptala jsem se a přitom jsem cítila, jak se mi vrací dech i tep opět do normálu.
"Na lovce."

1) Co říkáte na díl?
2) Jak myslíte, že to bude dál? Myslíte, že nakonec půjde Faith na ten večírek?
3) Napište mi něco :D

PS: Pokud čtete a nekomentujete, ohodnoťte to prosím alespoň hvězdičkami :)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Heart - i | © SC-ESS Heart - i | © SC-ESS | Web | 18. srpna 2013 v 11:18 | Reagovat

Ahoj. Na mojom blogu si sa pýtala, ako ma to napadlo. To že chcem písať príbeh ma už napadlo dávnejšie. Kukala som nejaké blogy, a tam som videla že píšu o tých svojich príbehoch a tak som sa rozhodla že začnem aj ja. :) Potom som prišla na tvoj blog, a uvidela som "VOTE" tak som si povedala že je to dobý nápad. Lebo ľudom sa môžu páčiť iní herci v príbehu no a tak som to urobila. PS: Prepáč myslela som že to takto robí aj vela iných blogeriek :DD Ale asi nie. :DDD Tak tam dám zdroj. :)Dúfam že sa moc nehneváš :D

2 Mel - melplace.blog.cz Mel - melplace.blog.cz | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 12:05 | Reagovat

1. Super diel, baví ma to čítať.
2. Pôjde tam, teda dúfam.
3.Svetlo zelenú farbu milujem, do tej chodbičky by som chcela vstúpiť aj ja.
Inak, chcela by som sa ťa niečo opýtať, tak ak môžem ti napíšem na tvoj email uvedený v menu. :) Díky

3 Ami Ami | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 12:15 | Reagovat

Zase suprovej díl :o)
Hned bych chtěla pokračování :o)
Píšu to skoro vždy, ale PIŠ DÁL!!!!!!!

4 Džejní Džejní | Web | 18. srpna 2013 v 12:58 | Reagovat

1) uplne super :)
2) ja si myslim, ze Faith nakoniec na ten vecierok pojde, mozno pojde potajomky, ale myslim si, ze tam pojde.
3) paci sa mi taketo dlhe diely, aspon sa do toho poriadne zacitam a vzijem.

5 eri-cka eri-cka | Web | 18. srpna 2013 v 15:19 | Reagovat

Na to, že neznám předcházející díly, už tento, je napínavý, jakoby bylo něco cítit ve vzduchu, teď se dívám na obrázek v menu, doufám, že se dívám a čtu dobře: Faith je upírka? Mně se hrozně libilo Stmívání, tak to vypadá, že si asi přečtu ty díly před tímto :-)

6 Sonia Sonia | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 16:06 | Reagovat

1. skvělej!
2. Jo, vyplíží se z jeho domu:D

7 Carly Carly | 18. srpna 2013 v 20:18 | Reagovat

1. Úžasnej!Jako vždycky :D
2. Myslím si,že na ten večírek půjde a že se tam něco stane :)
3.Těším se na další díl.Mimochodem,máš krásný nový design :)

8 Anie Anie | Web | 18. srpna 2013 v 20:19 | Reagovat

Je to úžasné. Bolo by to veľmi zaujímavé keby išla na ten večierok. A som zvedavá čo to bude s tými lovcami ;)

9 bf. bf. | Web | 18. srpna 2013 v 20:57 | Reagovat

díky za koment ... a za radu :)

10 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | E-mail | Web | 20. srpna 2013 v 9:03 | Reagovat

Super díl :)

11 Amy Amy | Web | 22. srpna 2013 v 18:20 | Reagovat

Dúfam že sa nakoniec Faith na ten večierok dostane :333 Ked tak rozmýšľam...Som zvedavá s kým nakoniec Faith skončí :DD Je to vážne napínavé :)

12 smile-nelly smile-nelly | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 12:42 | Reagovat

1.Užasný díl a doufám že i další budou takhle dobré.
2.Myslím že tam půjde a něco zajímavého se tam stane :)
3.Sem strašně zvědavá jak to bude dál. A máš hezký desing :)

13 Sorodz Sorodz | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:29 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ игры для Взрослых размещены для вас игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

14 SlavaKob SlavaKob | 5. října 2017 v 15:09 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been struggling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-high-dose>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

16 BethanyIvn BethanyIvn | 20. října 2017 v 19:12 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://ask.fm/account/private-questions/144085642883>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 Avito321ceab Avito321ceab | E-mail | 21. října 2017 v 15:44 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

куплю аккаунты авито с балансом купить
аккаунт от авито украли
вскрыли аккаунт авито
взять деньги в долг под проценты на авито
как восстановить аккаунт на авито после удаления навсегда

19 AlysonGmb AlysonGmb | E-mail | Web | 29. října 2017 v 2:58 | Reagovat
20 BethanyCov BethanyCov | 11. listopadu 2017 v 5:09 | Reagovat

Hi all! Lately I have been battling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.saloonofgames.com/profile/astridrhea/>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

21 ElvaCwu ElvaCwu | E-mail | 27. prosince 2017 v 4:55 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama