News about blog

Informační článek

17. října 2013 v 20:37 | Lara

Vím, že jsem strašná, že nic nepřidávám a jsem moc
vděčná za těch pár lidí, kteří sem přesto chodí. Jinak přes víkend se chci vrhnout na psaní a udělat si pár kapitol dopředu, jelikož blogu se teď chci věnovat, protože mi to chybí. U A.V.E.R.Y. a Over the love se můžete těšit na nové díly určitě snad častěji, protože vím děj dopředu :D Under the sheets a Losing your memory budu přidávat méně častěji, ale budu přidávat.

To je snad co jsem chtěla napsat, vím, že pořád dávám nějaké blbé informace apod. ale píšu to hlavně pro sebe, abych si ujasnila co všechno chci. Pokud jste si tenhle článek přečetli tak děkuju :)

Návrat zpátky a jak to bude

26. září 2013 v 19:50 | Lara
Asi před pěti měsíci jsem si založila tenhle blog a ani při nejmenším jsem nečekala, že to tu bude mít tolik lidí rádo a budou číst mé povídky atd. Za tu dobu jsem se ve psaní zlepšila (nechci se chválit, ale když se podívám na ty začátky tak tam nějaká změna je :D) a proto jsem se rozhodla nějaké povídky přestat psát, hlavně proto, že mě nebaví psát a začátky jsou špatné, děj jsem měla vymyšlený naprosto obyjčený apod. Proto zůstnou povídky Under the sheets, Over the love, Losing your memory a k nim se připojí jedna nová A.V.E.R.Y. Cursed the family of hounters.

Stay by me, Million dollar man, In the city a Last breath pozastavuji, třeba někdy dostanu náladu je dopsat :) Ale nic neslibuju. A o čem je tedy nová povídka?

Dva sourozenci, kteří mají jediný cíl a to pomstít se za vraždu jejich rodčů. Lovců, kteří obětovali svůj život, aby chránili svět od nich, noční tvorů, upírů. Kvůi odplatě se vydají Avery a Villian do Grass Villy, mělého městečka v Oregonu, kde se podle všeho upíři usadili. Podaří se jim pomstít smrt rodičů nebo zemřou sami?

Není nálada...

9. září 2013 v 16:44 | Lara
Znáte ten pocit, že chcete něco napsat, napadají vás nápady, ale jakmile otevřete Word tak váš to přejde?
Takhle je to u mě v poslední době pořád :/ Proto jsem se rozhodla, dát si menší pauzu nejspíš na týden nebo dva. Jde taky hlavně o to, že jsem první rok na střední a už na začátku nám toho dávají vážně hodně :/ Ale určitě se vrátím, to se nebojte :) Jelikož je to takový hiatus, prosím aby mě AFS umluvili z kontrol atd. :)
Své oblíbené povídky budu určitě ve volném čase číst a možná u nich občas zanechám komentáře, ještě uvidím...

Jsem doma!

28. srpna 2013 v 15:20 | ♥Lara
Dneska jsem se vrátila z dovolené a musím říct, že to tam bylo super :) Hned bych se tam vrátila, ale to je jedno :)
Jinak rozhodla jsem se pro velkou rekonstrukci blogu, což obnáší nový layout, roztřídění a také udělání rozcestníků :)
Navíc mám náladu psát, proto brzy čekejte nové díly povídek :)

Jsem doma!!

28. července 2013 v 10:56 | ♥Lara
Včera jsem se vrátila domů z tábora a musím říct, že jsem si to tam naprosto užila. Také jsem vůbc nemyslela na blog, což je podle mě dobře, jelikož pauzu jsem potřebovala a můžu se vrátit s pročištěnou hlavou. Dneska se budu celý den válet venku na zahradě a číst si, večer se nejspíš vrhnu na napsaní nějaké kapitoly abych vám mohla něco přidat :)

InstagramFollow me

Jinak ohledně úvodních fotek a trailerů, mám v tom teď velký zmatek, tudíž jsem si všechno kompletně promazala a pokud máte tedy zájem, abych vám to vytvořila, tak to odešlete ještě jednou :)

Hiatus 13.7.-27.7.2013

13. července 2013 v 10:00 | ♥Lara

Už tenhle článek je přednastavený, jelikož touhle dobou jsem už nejspíš na cestě na tábor. Pokud jsem nezaspala, nebo někde se nezapomněla :D 14 dní se rozhodně nedostanu na internet a když už, tak možná až budeme na výletě ve městě. Ovšem to se jen podívám na blog a tím to bude končit, proto mě prosím vynechte ze všech kontrol a podobných věcí.
Jinak tady máte seznam přednastavených článků, spíš teda datum a čas, kdy vyjde článek:


Instagram


Jinak založila jsem si Instagram, kam budu přidávat různé věci jak z mého života tak už různé spoilery ohledně povídek :) Proto budu ráda, když mě budete "sledovat" :)

Instagram!

12. července 2013 v 15:22 | ♥Lara

Takže, založila jsem si Instagram! A byla bych ráda, kdyby jste mě tam následovali :) Ale nechci vás do ničeho nutit :D
Budu tam přidávat fotky jak z mého života, tak i různé věci o blogu a tak. Budu třeba psát, jakou povídku kdy přidám a možná občas i nějaký ten spoiler :D No, uvidíme :)

Klik

Rekonstrukce + malé pozastavení

8. července 2013 v 21:03 | ♥Lara

Mám na blogu zmatek a mně se to ani torchu nelíbí, jsem naprostý perfekcitonista tudíž mě to tak trochu deptá! :D Proto tady teď napíšu seznam věcí, které do konce prázdnin na blogu udělám, pro svůj dobrý pocit :)

01. Nový design....100%
Tenhle je sice úžasný, ale popravdě mě z něho bolí oči, když jsem delší dobu na blogu a stránka je k tomu ještě moc malá :/ Také jsou v horním boxu odkazy, které nikdy nevyužiju.

02. Rozcestníky...0%
Konečně udělám pořádné rozcestníky, aby tady byl pořádek! :D

03. Urovnání a doplnění menu....100%
V menu mám taky menší zmatek a chce to celé předělat, navíc bych už konečně ráda udělala ikonku.

04. Ujasnit si, co s povídkama....0,1%
Posledních pár dní mi nějak nejde psát, pokaždé to smažu. Tudíž až za pár dní opět odjedu, tentokrát se na internet na 100% nedostnu, tak se mi snad pročistí mozek a naberu novou isnpiraci.

Jinak v sobotu odjíždím na 14 dní na tábor, kde si o internetu a podobně můžeme naštěstí nechat jen zdát, tudíž sem jak jsem již psala nedostanu. možná přednastavím nějaké články a teď taková anketa, chtěli by jste abych obnovila povídku New Girl? (hlasuj v anketě pod článekm)

Last edit: 9.7.201314.22

Jsem zpátky!

4. července 2013 v 12:41 | ♥Lara
Tak jsem tady! Vrátila jsem se a moje spokojenost je maximální!
Nejnže to bylo naprosto skvělých 5 dní, taky jsem si oddechla
od blogu a načerpala novou inspiraci k pokračování povídek :)

Během těch pár dní co jsem tu nebyla byly přednastavené články:

Million dollar man → 18.díl
Last breath → 2.díl
Under the sheets → 5.díl

A pro někoho překvapení, které potěší!
In the city → 1.díl

Byla bych ráda, kdyby jste si povídky přečetli a okomentovali :)
Jinak zítra nebo podobně netuším, co přidám :)


Další povídka? Ano!

11. května 2013 v 20:08 | ♥Lara

Rozhodla jsem napsat fanfiction! Ptáte se proč?
Dneska jsem si pustila Gossip girl a nějak mě napadlo, proč o ní není skoro žádné fanfiction? Hned se mi v hlavě zrodila nápad na příběh! Postavy nebudou stejné jako v seirálu, no uvidíte sami :) Vlastně jsem se inspirovala mým milovaným Chuckem Bassem. Kdo by ho neměl ráda, že? :D Nahoře vidíte trailer a jak vám může dojít, Blair nebude Blair, Serena nebude Serena jenom Chuck bude Chuck :D Snad se vám to bude líbit a první díl přidám brzo...
 
 

Reklama